2 kardeşten reşit olmayan akrabalarına tecavüz!

Missouri’de, bu ayın başlarında iki Amish kardeşin reşit olmayan akrabalarına taciz ettiklerini kabul etmişlerdi. Ardından çıkan kararda kardeşlere 5 yıl hapis cezası verildi.

22 yaşındaki Aaron CM Schwartz ve Mo, Seymour’daki Amish topluluğunun üyesi olan 18 yaşındaki Petie CM Schwartz, suçun doğruluğunu imzaladılar.

Aaron CM Schwartz ve Petie CM Schwartz, reşit olmayan akrabalarına tecavüz etmekten mahkum edildi. Savcılık Avukatı Ben Berkstresser’ın Perşembe günü bir yargıçtan denetimli serbestliklerini iptal etmesini istediğini bildirdi. Ekim ayı başında bir duruşma yapılacak.

GOP RAPORU HUNTER’IN ÜCRETLİ KADINLARIN ‘FAHRİ VEYA İNSAN TİCARETİ HALKASI’NA BAĞLANTILI OLDUĞU İDDİASI

İki Webster County sakini, Tiffany Hill ve Mel Pleasant, o zamandan beri Pedofiliye Karşı Çocuk Savunuculuğu’nu kurdular ve hem Berkstresser hem de Yargıç Michael O. Hendrickson’un istifalarını talep ederek, iki Amish kardeşin aynı eve dönmelerine izin verdiklerini iddia ettiler. KNWA’nın bildirdiğine göre mağdur ikamet ediyor ve temastan kaçınmalarını imkansız hale getiriyor .

Her iki adam da bu ayın başlarında çocuk tacizinden suçlu bulunarak hapis cezasından kaçınmak için bir anlaşmayı kabul etti. Her biri başlangıçta Haziran ayında altı yasal tecavüz ve bir ensest ilişki ile suçlanmıştı.

Anlaşma şartlarına göre, her erkek kardeş bir sonraki yıl cinsel suçlu tedavi programını tamamladığı, 100 saatlik toplum hizmetini tamamladığı ve Kolluk Tazminat Fonu’na 250 dolar ödediği sürece 15 yıl hapis cezası ertelenecek. Ayrıca 30 gün içinde Seymour’daki Amiş topluluğuna bir özür mektubu yazmaları emredildi.

Bir doktorun 6 Haziran’da Missouri Çocuk Bölümü yardım hattını araması, başlangıçta Webster County Şerif Ofisi tarafından yürütülen soruşturmaya yol açtı. Doktor, kardeşlerin son haftalarda doğum yapan 13 yaşındaki bir kadın akrabasına tecavüz ettiklerini bildirdi.

Kaynak FOX NEWS