Beyoncé’nin sokak stiline ne kadar hakimsiniz?

Beyoncé deyince aklınızda nasıl bir görüntü beliriveriyor? Bizim aklımıza Beyoncé deyince ilk olarak sahne şovları ve büyük konserlerinde giydiği kostümler geliyor. Biz, aramızda onu kot pantolonla ya da çiçekli elbiseli hayal eden birinin olduğunu düşünmüyoruz.

Beyoncé, tam bir star olduğunu bizce sokakta çok fazla görünmeyerek kanıtlanıyor. Eski usul dünya starlarından yani. Peki Beyoncé’nin sokak stili nasıl? Sizler için sokakta kısıtlı sayıda görülen Beyoncé’nin sokak stilini derledik. Biz Beyoncé’nin sokak stiline çok bayılmasak da belki aramızda ilham almak isteyenler vardır.

Sadece ona yakışır
Deri şapka… Bir ona yakışır herhalde bu tarz bir şarpka. Biz kendi adımıza sokakta deri şapka gördüğümüzü hatırlamıyoruz.

Eteğin altına pantolon mu?
Hep iyi yanlarını konuşacak halimiz yok. Fotoğraf her ne kadar 2016 senesine ait olsa da, elbisenin altından çıkan pantolon görüntüsü bizim pek hoşumuza gitmedi… Ama o saçlar, bu kadar kabarık ve elektrikli bir saç, bir Sıdıka dizisindeki Hasibe Eren’e bir de Beyoncé’ye yakışır herhalde.

Liseli bir kız gibi
Onun yaşında bu kaadr rengarenk ve mini şortlar giyen birine rastlamak zor. Hele hele hem renkli bir gömlek hem de en az onun kadar çarpıcı renkteki bir güneş gözlüğü Beyoncé’yi en az 5 yaş gençleştirmiş.

Real Gucci
Beyoncé ‘nin o deri şapkasıyla bir kez daha karşılaştık. Ancak sadece o kombininde bıraksaydı. Real Gucci çantasını ise Beyoncé’nin cool duruşuna yakıştıramadık.

Klasikler
Denim üzeri denim akımına o da uymuş. Çantasındaki yazı, ruju ve şapkasındaki kamuflajın rengini birbirine uydurması ise gözümüzden kaçmadı.

En tatlı hamile

Beyoncé, hamileliğinde sıradan cici hamilelerden olmayı reddetmiş. Hem çantda abartı, hem gerdanlıkta abartı. ancak doğal saçlarıyla görünümü dengelemeyi bilmiş.