Boks Dünyası’nın ünlü yıldızları kahraman oldu

Boksun efsanesi Chris Eubank, dün Londra’nın merkezinde bir araba ile yere serilen bir kadını kurtarmak için koşarak yardım etti.

İki şampiyon boksör çarpışmadan önce bir arada değildi ve ikisinin de yardım etmek için olay yerinde olması bir tesadüftü. Görgü tanıkları, bir Mercedes’in Londra’daki Albert Embankment’ın önünden geçerken orta yaşlı bir kadına çarptığını söyledi .

Videoda eski orta sıklet, kayıp telefonuna bakmadan önce yaralı kadının üstünde duruyor. Eubank yüksek bir patlama duyduğunu söyledi ve ne olduğunu kontrol etmek için avukatıyla kenara çekti.

The Sun’a şunları söyledi: “Arkamda bir çeşit patlama duydum, ne olduğunu görmeye çalıştım ve durdum. Bir tür sorun olduğunu görebiliyordum. Kıza yardım etmek için koştum. Bacağı ağrıyordu ama iyiydi.

“Avukatım 999’u aradı, neyse ki yolun diğer tarafında bir ambulans vardı, bu yüzden onu çağırdık. “Ambulansı çağırdık ve sağlık görevlileri kızı iyileştirdi.”

Yerde Yatan Kadın Acı İçinde Ağlıyordu

Eubank, 39 yaşındaki Ağır boksör Haye’nin yardım etmek için ne yapabileceğini sorduğunda yanından geçtiğini söyledi. Dedi ki: “Oraya ilk varan bendim ve onu yerde rahatlattım. David aynı anda geçiyordu ve ‘Ben de yardım edebilir miyim’ diye sordu. Kızın iyi olduğunu söyledim.”

Cep telefonu elinden kayıp bir arabanın altına düşmüştü. Arabanın altına girdim, telefonu arabanın altından aldım ve birinin telefonu kırmasını engelledim.

Haye, “Park Plaza’dan Soho’da bir toplantıya yürürken, herkes gibi bir yol kazası olduğunu görünce herkesin iyi olup olmadığını kontrol etmek ve yardımcı olup olamayacağımı görmek istedim. “Chris her şeyi kontrol altına almıştı. Sonuçta o bir Şerif!”

Eubank, 2018 yılında Louisiana, Opelousas’ta şehir mareşali oldu . Resmi olarak polis eğitimi almamış, ancak resmi olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde insanları tutuklama izni var.

Kazadan sonra Eubank, kazaya karıştığına dair “yanlış haberi” düzeltmek istediğini tweetledi.

“Arkadaşım ve ben arabamı başka bir arabanın çarptığı bir bayana bakmak için durdurduğumda yurttaşlık görevimizi yaptık. Güvenli ve iyi olduğundan emin olmak için derhal durduk. İkimiz de ona acil şifalar diliyoruz” diye yazmıştı. Böylelikle farklı bir olay daha atlatılmış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.