Çok sıcak dedi, Uçağın kanadında yürümeye başladı

“Serinlemek” için bir uçağın kanadında dolaşmaya karar veren bir anne, yetkililer tarafından kanattan indirilerek bir sonraki uçuşları için kara listeye alındı.

Ukrayna Uluslararası Hava Yolları, kadının Türkiye’den Kiev’e indikten dakikalar sonra “acil çıkışı açıp uçağın kanadına geçti” dedi. Ukrayna’nın başkenti Kiev’e iniş yaptıktan sonra uçağın kanadı boyunca yürüyen bir kadın kameralara yansıdı.
Fotoğraflar, annenin açık acil durum kapısından rastgele geri döndüğünü gösterdi. Acil çıkış kapısını açtı ve “biraz hava almak için” kanada tırmandı.

Türkiye’nin tatil kenti Antalya’dan uçakla indikten sonra “çok sıcak” olduğunu söyledi. Videolar, ailesine tekrar katılmak için kabinin içine geri dönmeden önce kanat boyunca yürüyüş yaptığını gösteriyor.

Geri dönen bir tatilci gazetecilere şunları söyledi: “Uçak indi ve neredeyse tüm yolcular indi. “Kuyruktan acil çıkış sırasına kadar neredeyse tüm yolu yürüdü, kapıyı açtı ve dışarı çıktı. O zamana kadar iki çocuğu uçağın dışında ve yanımda duruyordu. “Bu bizim annemiz!” Diyerek şaşırdılar. “

Pilot ambulans, polis ve sınır muhafızları çağırdı. Boeing’in içine güvenli bir şekilde geri dönen kadın polislere çok sıcak olduğunu söyledi.

Uçak Ukrayna’nın Kiev kentindeki Boryspil Havalimanı’na inmişti.
Olay yerine güvenlik görevlileri çağrıldı ve kadının eylemleri Ukrayna Uluslararası Havayolları’nı rahatsız etti. Testler onun ne sarhoş olduğunu ne de uyuşturucu kullanmadığını gösterdi.

Yeni okul dönemi başlamadan önce kocası ve iki çocuğuyla birlikte bir aile tatili için seyahat ediyordu . Ukrayna Uluslararası Hava Yolları (UIA), annenin artık “kara listeye alındığını” söyleyerek tuhaf olayı doğruladı.

“PS6212 Antalya-Kiev uçuşu yolcusu, uçağın acil çıkışını D terminalinin 11 numaralı kapısının yakınında durarak yasadışı bir şekilde açarak kanadına gitti. “Yolcu, kocası ve çocukları ile bir charter tatile uçuyordu.

“Baş pilot derhal Boryspil Havaalanı’nın havacılık güvenliğini, sınır hizmetini, polisi ve sağlık merkezini çağırdı.”Yolcu, havacılık güvenliği kurallarının ve gemideki davranışlarının ağır ihlali nedeniyle kara listeye alındı.” UIA, polis ve doktorların ihlal için “yeterli bir yanıt” alamadığını doğruladı.

Bu garip olayda herhangi bir yaralanma ya da bir kaza yaşanmadı. Böylelikle hava alanında uçaktan inen yolcular sıcaktan bunalmış kadına şaşkınlıkla baktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.