Doğuştan sosyal mesafeliyim

Oyuncu Merve Boluğur, Cihan Şensözlü’nün YouTube’da yayınlanan ‘Sanane Cihanna’ programına konuk oldu. Ünlü oyuncu, maske açıklamasıyla şaşkınlık yarattı.

Merve Boluğur yakın arkadaşı Cihan Şensözlü’nün Youtube kanalındaki programına katıldı. Hayatının bambaşka bir döneminde olduğunu belirten Boluğur, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

“KENDİMİ LOLİTA OLARAK GÖRÜYORUM”

Hayranı Burak Dayı ile ilişkilerini noktaladıklarını söyleyen Boluğur, meditasyon yapmaya başladığını ve kendine yöneldiğini ifade etti. Boluğur, “Sosyal medyada o an ne hissediyorsam onu paylaşıyorum. Kendimi lolita olarak görüyorum. Sosyal medya paylaşımlarımı filtresiz yapıyorum. Gelebilecek olan tepkileri bildiğim için ister istemez bir an düşünüyorum ama hiçbir zaman tepki gelsin diye hiçbir şey yazmıyorum. Çünkü artık kendim gibiyim. Derdim gündem olmak değil. Hayatı gerçekten keyif alarak yaşamak, bu anı keyifle geçirmek şu an bütün derdim. Kendimde fark etmem gereken şeyleri fark ediyorum” dedi.

“DOĞUŞTAN SOSYAL MESAFEM OLDUĞU İÇİN MASKE TAKMIYORUM”

Geçtiğimiz günlerde maskesiz bir şekilde gezerken magazin muhabirlerine yakalanan Merve Boluğur, ağır eleştirilere maruz kalmıştı. Maske takmamasını eleştirilere Merve Boluğur sosyal mesafe şakasıyla cevap verdi.
Oyuncu, “Mesafeleri olan bir insanım. Doğuştan sosyal mesafem olduğu için maske takmıyorum. Mesafeli olduğu kadar eğlenceli bir tarafım da var. O yüzden dengelediğimi düşünüyorum. Biraz daha kendime bir şeyler katmaya çalışıyorum” dedi.

“YENİDEN EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUM”

Burak Dayı ile olan ilişkisinin bitmesinden sonra aşka küsmediğini belirten ünlü oyuncu, “Yeniden evlenmeyi düşünüyorum. Bu yaz çok fazla çocuk gördüm ve kumral bütün çocukları yoldum. Aslında çocuk istiyorum” ifadelerini kullandı.

“BİRİNİ İSTEMEDİĞİMDE HEMEN DUVAR ÖRÜYORUM”
İkili ilişkiler için farklı bir bakış açısı olduğunun altını çizen Boluğur, “Egolarını ne kadar indirirsen ortaya o kadar çok sevgi çıkar. Daha naif bir ilişki oluşur. Kolay mı? Hiç değil. Kendi mutluluğum için ‘önce benden başlamalı’ diye düşünüyorum. Bir şekilde aslında o naif duyguları yaşamak istiyorum. Hayatımızda bir şeyleri istiyoruz ve dengeyi kuruyoruz. Ne istediğimle alakalı çok netleştim. İlişkide çok aslında samimiyim. Ancak birini istemediğimde hemen duvar örüyorum. Dürüst davranmak gerekirse kumral erkekler bana çekici geliyor” diye konuştu.

Kaynak: Haber Global