Ebru Şallı oğlunun doğum gününü kutladı

Ebru Şallı, 17 Nisan’da lenfoma kanserine yenik düşen oğlu Pars’ın doğum gününü sosyal medyadan kutladı. Ebru Şallı’nın yazdığı her satır yürek dağladı…

Ebru Şallı’nın Harun Tan ile olan evliliğinden dünyaya gelen Pars, 17 Nisan’da uzun süre mücadele ettiği lenfoma kanserine yenik düşmüştü.
9 yaşında hayata gözlerini yuman Pars’ın ardından adeta yıkılan Ebru Şallı, uzun süre kendine gelememişti. Şallı, sürekli sosyal medya hesabından ‘Ponçiğim’ dediği Pars için paylaşımlarda bulundu.

Aylardır zor günleri atlatmaya çalışan Şallı, oğlu Pars’ın doğum günü olması nedeniyle Instagram hesabından duygulandıran bir paylaşım yaptı.Oğlu Pars ile çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan Şallı, şu ifadeleri kullandı:Ponçiğim benim, seni çok seviyorum. İyi ki benim oğlum oldun, iyi ki seni doğurdum. Bana yaşattığın her an için sana minnettarım.Her zaman şükrediyorum senin annen olduğum için. 9 yıl ben bir melekle yaşadım. Gerçek bir meleğin nefes aldığını gördüm ben. Annişin seni çok seviyor meleğim doğum günün kutlu olsun. Seni tarifsiz özlüyorum. Buluşacağız Ponçiğim benim, kavuşacağız.