Hem uzak hem yakın gözlüğü bir arada

Telefonunuzu veya dizüstü bilgisayarınızı okumaya çalışırken gözlerinizi kısmaktan bıktınız mı? Uzaktaki insanları, vahşi yaşamı ve nesneleri görememekten bıktınız mı?

Çoğumuzun bazı türlerde görme güçlükleri var. Bazıları yakın görüşlü, diğerleri uzak görüşlü, birçoğunda her şeyi bulanıklaştıran astigmat var.

Ve durumu daha da kötüleştirmek için, yaşımız ilerledikçe göz sitemiz bozulur. 10 veya 15 yıl önce açıkça görebildiğiniz şey bulanık ve bugün görülmesi zor.

Çoğu insan reçeteli gözlükler ve lensler için yüzlerce dolar harcıyor. Bir göz doktoruna veya göz doktoruna gitmek için iş dışında zaman ayırıyoruz. Bu pahalıdır ve genellikle rahatsız edicidir.

Belge, banka hesabınızda bir baş ağrısı ve büyük bir delikle ayrılmanıza neden olan birden fazla mercekten bakmanızı ve çizelgeleri deşifre etmenizi sağlar.

Bu dikkat çekici, ancak oldukça uygun fiyatlı okuma gözlükleri tamamen AYARLANABİLİR. Büyütmeyi ayarlamak için lenslerin yanlarındaki küçük kadranları kullanmanız yeterlidir.

Süper net yakın-yakın okuma ve kullanışlı çalışma için mükemmel özel büyütme oranını çevirmek sadece saniyeler sürer. Ardından uzaktaki nesneleri tam netlikle görmek için tekrar çevirin.

Çok uygun fiyatlı tek bir ProperFocus gözlük ile mükemmel netlik, keskinlik, detaylı, doğru renk görme elde ettiğimizi unutmayın .

Çok sayıda günlük kullanıma dayanacak ultra dayanıklı malzemelerden yapılmış hafiftirler. Polikarbonat lensler sağlam ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Bunları arabamın torpido gözünde tutmak, bir ilaç şişesini okumak için çekip çıkarmak, ince yazılmış bir makbuzun üzerinden geçmek, sonra da telefonumdaki mesajları sorunsuz bir şekilde görmek için hiç tereddüt etmem.

Daha sonra uzaktaki nesneler için özel büyütme elde etmek için lenslerin yanlarındaki küçük kadranları kullanıyorum. Şimdi uzaktan binalar görüyorum, kuşlar uçuyor ve oğlum birkaç blok ötedeki okul bahçesinden bana feragat ediyor.

Şimdiye kadar yakından, orta mesafeyi ve uzaklığı net bir şekilde görebilmek için bir çift süslü üç odak takmak için göz doktoruna gitmeniz gerekiyordu. Bu size minimum birkaç yüz dolara mal olmadı, gözlüğünüzü almak için bir veya iki hafta beklemeniz, ardından gözlerinizi kullanmak için eğitmek için birkaç gün veya hafta ayırmanız gerekiyordu.

Uyum dönemi boyunca mücadele ettikten sonra bile, ÇOK insan iki odaklı ve üç odaklıları asla rahat bulmuyor. Bir şeyleri görmek için başınızı yukarı ve aşağı eğmek zorunda kalmak tuhaftır ve açıkçası, kendimi LOL olduğum yaşlı adam gibi hissettiriyor.

ProperFocus ayarlanabilir odaklı okuma gözlüklerini bir nefes temiz hava olarak buldum . Tek bir çiftle hem yakından hem de uzaktaki ayrıntılı görünümü AÇIKÇA görebilirsiniz. Çoğumuzun daha tatmin edici bir yaşam için ihtiyaç duyduğu uygun fiyatlı görme düzeltmesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.