Jennifer Aniston oyunculuğu bırakmayı düşünüyor

Jennifer Aniston , Hollywood’un en sevilen yıldızlarından biri olabilir, ancak son yıllarda oyunculuktan vazgeçmeyi düşündüğünü açıkladı.

51 yaşındaki Aniston, geçen yıl The Apple TV + dizisi “The Morning Show” daki Alex Levy rolüyle Emmy ve Altın Küre adaylıkları kazandı . Film ve televizyondaki onlarca yıllık başarılarına rağmen Aniston, “SmartLess” podcast sunucusu Jason Bateman, Will Arnett ve Sean Hayes ile kariyeri hakkında konuştu ve aslında oyunculuktan tamamen ayrılmayı düşündüğünü itiraf etti.

“Aklımdan geçen son iki yılı daha önce hiç yapmadığımı söylemek zorundayım,” dedi.

“The Morning Show” u çekmeden önce bu düşüncelere sahip olduğunu kaydeden “Friends” oyuncusu, tutkularının nerede olduğunu bilmemekten dolayı tefekkür ettiğini söyledi.

JENNIFER ANISTON, COURTENEY COX VE LISA KUDROW’UN 2020 EMMYS’DE KATILDI

“Beni ilgilendiren bu mu bilmiyorum” dedi. Oyunculuk yerine popüler olan sitcom program sunuculuğunu tercih ediyorum.

Hollywood BFF Courteney Cox’unun yanında yıldızını gören şov için “Bu hiç akıllıca değil” dedi . “Bunun bir numara olduğunu söylemeliyim.”

Ayrıca Adam Sandler ile “Just Go With It” de çalışmanın “süper eğlenceli” olduğunu ve dramaya “Cake” adını “yaratıcı olarak tatmin edici” bir proje olarak adlandırdığını belirtti.

Bateman, Arnett ve Hayes daha sonra yıldızı, ekrandaki karakterleri canlandırmaya gerçekten veda etseydi, bundan sonra hangi kariyeri alacağını sorguladılar.

Courteney Cox, Jennifer Aniston ve Lisa Kudrow, popüler sitcom “Friends” de oynadıktan yıllar sonra hala sıkı bir bağ kuruyor.

Kimmel, ödül şovu sırasında yardımcı yıldızların evde yeniden bir araya geldiğini görmek için şaşkın davrandığında, Aniston, ” Friends ” in Eylül 1994’te ilk yayınlandığı zamana atıfta bulunarak, “1994’ten beri oda arkadaşıyız Jimmy” diye alay etti.

Kaynak Fox news