Meryem Uzerli: Birine sevgi besliyorum diyelim

İkinci çocuğuna 5 aylık hamile olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli gündeme dair ve özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Oyuncu Meryem Uzerli, Hürriyet’ten Hakan Gence’ye röportaj verdi. Ünlü oyuncunun röportajından öne çıkan bölümler şöyle;

En son konuştuğumuzda yalnızdınız. Peki şimdi kalbinizde, hayatınızda biri var mı?

Aslında hiçbir zaman çok yalnız değildim. Şu anda da yalnız değilim. Hayatımda biri var.

Aşık mısınız?

Aşk senin için ne demek? Mesela kalbin hızla çarpması mı?

Öyle diyelim. Kalbiniz bugünlerde hızlı çarpıyor mu?

Kalbin hızlı çarpması anlık bir şey. 24 saat sürse kalp krizinden ölürüm. Öyle ölmek istemiyorum (gülüyor). O yüzden o kalp çarpıntısı arada gelse yetiyor. Şu anda birine karşı duyduğum bir sevgi var. Bu kadar diyelim!

İstediğiniz gibi bir proje gelse Türkiye’ye döner misiniz?

Korona bitip hayatımız normale dönünce İstanbul’a geleceğim. 2021’de gene güzel filmlerde ve dizilerde oynamaya hazırım.

Almanya’daki sevgiliniz araya mesafelerin girmesine ne diyecek?

Böyle bir şey için kızan biri yanımda olamaz zaten. Bana diş macununu açık bıraktın ya da aramayı unuttun diye kızabilir. Ama benim hayat yolculuğumu kimse engelleyemez. Ben bir sanatçıyım, eğer bir sanatçıya “Sanatçı olma” dersen, o kişi delirir.

Sizinle tanıştığında Türkiye’deki şöhretinizi biliyor muydu?

Sonradan öğrendi.

Nereli?

Amerikalı. Amerika’dan Lara ve benim için Almanya’ya taşındı.

Evlenir misiniz?

Hazır hissedersem evlenirim.

Sizin için Amerika’dan gelmiş ama yazık değil mi?

(Gülüyor) Korona yılındayız. Öyle 20-30 kişi davet edip maskeyle bir düğün yapmak gibi bir hayalim yok. Sonra bakarız neler olacak.

Tek başına çocuk büyütmenin zorlukları neler?

Herkesin hayatı farklı. Kendi adıma konuşabilirim. Benim içimde hep; ne olursa olsun Allah yanımda ve ben bunu bir şekilde başaracağım hissi vardı. Çocuk Allah’tan bir hediye ve insan olarak başka bir insanı dünyaya getirmek bir mucize. Bu konuda kimsenin kimseyi yargılamaması lazım. Günah olur. Sadece sevgi, güç ve inanç olmalı. Şükretmek beni o kadar güçlendirdi ki başka sesler, başka düşünceler beni aşağıya çekmedi. Sen Allah’tan gelen mucizelere izin verirsen hayat da sana farklı kapılar açıyor.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.