No Time To Die filminin tema şarkısı yeniden yayında

Billie Eilish, James Bond’un No Time To Die tema şarkısının yeni müzik videosunu paylaştı. Dört dakikalık parça, Daniel Craig’in başrol oynadığı yaklaşan 007 filminden sahneleri içeren siyah beyaz görüntülerle mikrofonun önünde şarkı söylerken gösteriliyor.

Hayranlar, Daniel Kleinman’ın yönettiği video için çılgına döndü. YouTube’da her şeyi izlemek için bir bağlantıyla bir teaser gönderen Billie, 4,9 milyon takipçisine şunları söyledi: “Billie Eilish -” Ölmek İçin Zaman Yok “Müzik videosu çıktı.”

Eilish, Yılın Albümü dahil beş Grammy Ödülü kazandı. Rekoru kardeşi ve söz yazarı ortağı Finneas Eilish ile yazdı. Genç, tarihteki bir James Bond tema şarkısı yazan ve kaydeden en genç sanatçıdır.

Bond temasının geçmiş şarkıcıları arasında Shirley Bassey, Madonna ve Tina Turner bulunmaktadır. Hit’i kaydetme hakkında daha önce konuşan Billie, “Her şekilde bunun bir parçası olmak çılgınca geliyor. “Böylesine efsanevi bir dizinin parçası olan bir filmin tema şarkısını çalabilmek büyük bir onur.” dedi.

Kaynak The Sun