Senden sonra çok değiştim

Onlar bir dönem Hollywood’un en gözde çiftlerinden biriydi. Dünyanın en yakışıklı erkeklerinden birini kalbini fetheden genç kadın belki de kariyerindeki en parlak dönemi o süreçte yaşadı.

YILLAR SONRA YENİDEN


Sonra tüm dünya onların evlendiğini duydu. Lüks bir malikanede aileleri ve yakın dostlarının tanıklığında evlendiler. Takvimler 2000 yılını gösteriyordu. Fakat beş yıl sonra başka bir aşk onların yuvalarının dağılmasına neden oldu. 2005’te boşandılar. Ondan sonra da çok uzun süre görüşmediler ve birbirleriyle aynı ortamda bile bulunmadılar. Geçen yıla kadar!

ÖZEL HAYATLARINDA DEĞİL AMA İŞ GEREĞİ


Bir dönem Hollywood’un ‘rüya çifti’ olarak nitelendirilen Brad Pitt ile Jennifer Aniston arasındaki buzlar geçen yıldan bu yana epey eridi. Önce bir ödül töreninde samimi görüntüler sergilediler. Hatta yeniden bir araya gelecekleri bile ileri sürüldü.

EVLERİNDEN KAMERA KARŞISINA GEÇTİLER


Özel hayatlarında bir araya gelmediler de bir projede birlikte görev aldılar. Yıllar önce birlikte çalıştıkları Fast Times At Ridgemont High adlı projede ünlü bir ekiple birlikte kamera karşısına geçtiler.

OKUMALARDA BİR ARAYA GELDİLER


Elbette koronavirüs salgını nedeniyle ekip fiziksel olarak bir araya gelemedi ama evlerinden internet bağlantısıyla Fast Times At Ridgemont High adlı projenin okumalarında bir araya geldiler.

ÜNLÜLER BİR ARAYA GELDİ


1983 tarihli aynı adlı yapımın tekrarı olan projede Jennifer Aniston, Julia Roberts, Matthew McConaughey, Shia LaBeouf, Morgan Freeman, Henry Golding, Dane Cook ve Sean Penn gibi isimler yer aldı.

YARDIM İÇİN


Aktör Sean Penn’in 2010 yılında meydana gelen Haiti depreminden etkilenenler için kurduğu CORE yararına düzenlenen bu buluşmaya tüm ünlüler kendi evlerinden ve online olarak katıldı. İşte bu sırada eski çift Jennifer Aniston ve Brad Pitt’in birbirleriyle görüşmedikleri yıllar içinde nasıl ve ne kadar değiştikleri de gözler önüne serildi.

SENDEN SONRA ÇOK DEĞİŞTİM


Görünüşe bakılırsa çift arasında kendine daha iyi bakan taraf Jennifer Aniston oldu. 51 yaşındaki Aniston, yüzüne yerleşen olgunluk dışında neredeyse yıllar önceki görüntüsünü koruyordu. Brad Pitt ise hala dünyanın en yakışıklı ekeklerinden biri olsa da geçip giden zamanın etkisini artık yüzündeki çizgilerde taşıyor. Saçlarını tekrar uzatan Pitt’in sakallarındaki beyaz teller de gözlerden kaçmadı.

AKLINA KOYDUĞUNU YAPTI

Tam adı William Bradley Pitt olan aktör 18 Aralık 1963’te Oklahoma’da dünyaya geldi. Ebeveynleri; okulda danışman olan annesi Jane Etta ile kamyon şirketi işleten babası William Alvin Pitt. Oyuncunun biri kız diğeri erkek iki tane kardeşi var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.