Serenay Sarıkaya’ya Ali Koç’la aşk yaşadığını iddia etmişti…

Oyuncu Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin’le ayrılığının ardından Ali Koç ile aşk yaşadığını ileri süren Kadir Çetinçalı’ya dava açmıştı. Sarıkaya, Kerem Çetinçalı’yı tek şartla affetti.

Sabah’tan Dilek Yaman’ın haberine göre, Serenay Sarıkaya, sosyal medyada iş insanı Ali Koç’la aşk yaşadığını iddia eden Kadir Çetinçalı’yı bağış şartıyla affetti.

Çetinçalı, Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na bin 500 lira maddi yardımda bulununca dosya kapandı. Oyuncu Serenay Sarıkaya ile iş adamı Ali Koç’un aşk yaşadığı iddiaları bir dönem sosyal medya gündemine oturmuştu.

NE OLMUŞTU?

Yorumcu olan Kadir Çetinçalı, sosyal medya hesabından Sarıkaya ile Koç’un aşk yaşadığını ileri süren bir mesaj paylaşmıştı. Mesaj sonrası Sarıkaya, kendisine hakaret edildiğini ileri sürerek İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmuştu.

Yürütülen soruşturma kapsamında dosya, uzlaştırma büroya gönderildi ve bir uzlaştırmacı atandı. Sarıkaya, Çetinçalı’nın bir kadın dayanışma derneğine maddi bağışta bulunması karşılığında şikayetinden vazgeçebileceğini söyledi. Bunun üzerine Çetinçalı, Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na bin 500 lira yardımda bulundu. Sarıkaya da Çetinçalı’yı affetti, dosya kapandı.