Sicilya’da Evlenmek İsteyenlere Müjde!

Sicilya’da Coronavirüs nedeniyle evlilikler azaldı. Evlenmek isteyen çiftlere 3 bin euro’ya kadar ikramiye verilecek.

İtalyanın sicilya adasında evlenicek çiftlere pandemi döneminden dolayı 3 bin euro’ya kadar ikramiye verileceği açıklandı.

Sicilya Bölge Düzenleyicisi ‘Evlilik İkramiyesi’ adı altında gündemde duyurdu. Pandemi’den dolayı insanların evlilikten kaçtığı görüldü. Sicilya Bölge Düzenleyicisi Evlilik İkramiyesi adı altında açıkladığı bu kararda istikrarlı gençler aradığını sadece para almak için evlenmek isteyenleri reddettiğinide açıkladı.

PROJE HAZIR BEKLİYOR!

Sicilya Bölge Yönetimi Pandemiden dolayı evlenmek isteyen kişilere yardım ediceğini duyurarak onlara yardım ediceğini açıkladı ve Düğün yerlerinin sahiplerinede yardımda bulunacağını aynı şekil 3 bin euro’ya kadar salgından dolayı evlenmek isteyen kişilere ikramiye vericeklerini açıkladı.

Toplamda 3,5 milyon euro ayrılan düğün sahiplerine ayrılan bu projede Temmuz 2021’e kadar Sicilya Adasında yapılması planlanan bu bölgede projenin daha da geliştirilmesi planlanıyor. Düğün yapmak isteyenleri sevindiren bir diğer haber daha Sicilya Bölge Yöneticilerinin her anlamda yardım talepte bulunacağınıda ele alabiliriz.

Pandemi’den dolayı düğünlerini erteleyen kişiler salgın dolayısıyla ekonomik sıkıntılar yaşadığı göz önüne alarak bu şekilde ülkede kalkınma projeleri evlenmek isteyen yuva kurmak isteyen herkesi etkisinde bıraktı.

Sicilya Bölge Yönetiminin Aile Daire başkanlığının açıkladığı bir durumla ülke genelinde düğün yapmak isteyen kişilerin pandemi’den dolayı ekonomik zorluklardan baş edemeyip evlenmekten kaçan insanlar oldu fakat bu haberi duyunca sevinen ve yuva kurmak için yeniden adım atmak isteyenler olduğunu açıklayan Sicilya Bölge Yönetimi kurulu Aile İdari Daire Başkanlığı açıkladığı bu duyuruda pandemiden dolayı düğünlerini iptal eden çift sayısının 70 bin olduğunu açıkladı.

Aile Daire Başkanlığı adı altında başkan Antonio Scovone evlilik ikramiyesi adı altında pandemiden dolayı düğün erteleyenlerin evlilik ikramiyesi altında zorluklardan dolayı baş edemeyip bu durumun etkisinden çıkmayıp düğünden kaçanlar bile olduğunu açıkladı. Aile Daire Başkanlığı Sicilya Bölgesinin düzene girmesi gerektiğini ve bu durumu birlikte aşıcaklarını her durumda söylemiş olsalar bile insanlarin coronavirüsden dolayı istemediklerini artık evlilikten bile soğuduklarını duymuş, ve bu sayede insanlarla iletişim kurarak neden istemediklerini analiz ederek testler bile yapmış. Sicilya Aile Başkanlığı bünyesinde canlanan bu hareket herkesi etkileşime geçirmiş ve tüm dünyada duyulmus.

Sicilya Aile Daire Başkanlığı Yöneticisi Antonio Scovone bu durumun tehlikeli olduğunu evlenmek isteyen gençlerin evlilikten kaçtığını görmüş elinden ne geliyosa yapıcağını duyurmuş. Sicilya Aile Daire Başkanlığının bir diğer hususuda 70 bin ertelenen düğünün yeniden isteklendirilerek Sicilya Adasında veya istedikleri heryerde yapılması talebindeydi.

Sicilya Aile Başkanlığı adı altında düğün yapmak isteyen kişilerin pandemi’den dolayı ekonomik zorluklardan baş edemeyip evlenmekten kaçan insanlar oldu fakat bu haberi duyunca sevinen ve yuva kurmak için yeniden adım atmak isteyenler olduğunu açıklayan Sicilya Bölge Yönetimi kurulu Aile İdari Daire Başkanlığı açıkladığı bu duyuruda pandemiden dolayı düğünlerini iptal eden çift sayısının 70 bin olduğunu açıkladı.

Sicilya Aile Daire Başkanlığı bu durumu göz ardı etmeksizin işe koyuldu. Sicilya Aile Daire Başkanlığı Yöneticisi Antonio Scovone bu durumun bir direniş olduğunu neden istemediklerini beyan eden bir yazı okudu.

KRİTERLER HENÜZ NETLEŞMEDİ

Sicilya Aile Daire Başkanlığı Yöneticisi Antonio Scovone insanlarin düğünden kaçmamalarını söylesede coronavirüsün etkisiyle bu durumu duyan kişilerin bile sevinmemesine yol açtı.Açıklanan bir sözle düğün yapanlarin kar ediceği ve düğün işletme sahiplerinin 30 40 euro civarinda döngü sağlıcaklarını açıkladı. İtalyanın sicilya adasında evlenicek çiftlere pandemi döneminden dolayı 3 bin euro’ya kadar ikramiye verileceği açıklandı.Aile Daire Başkanlığı Sicilya Bölgesinin düzene girmesi gerektiğini ve bu durumu birlikte aşıcaklarını her durumda söylemiş olsalar bile insanlarin coronavirüsden dolayı istemediklerini artık evlilikten bile soğuduklarını duymuş, ve bu sayede insanlarla iletişim kurarak neden istemediklerini analiz ederek testler bile yapmış. Sicilya Aile Başkanlığı bünyesinde canlanan bu hareket herkesi etkileşime geçirmiş ve tüm dünyada duyulmus.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.