Sylvester Stallone’nin büyük acısı: ‘Kraliçesi’ni kaybetti

98 YAŞINDA HAYATA VEDA ETTİİ
Stallone’nin annesi Jackie Stallone, 98 yaşındaydı.

UYKUSUNDA SON NEFESİNİ VERDİ
Ünlü bir astrolog olan Jackie Stallone’nin küçük oğlu Frank, sosyal medya hesabında annesinin “her zaman istediği gibi uykusunda son nefesini verdiğini” belirtti.

KORKUSUZ BİR KADINDI
Frank Stallone paylaşımında “Bu sabah ben ve kardeşlerim annemiz Jackie Stallone’yi kaybettik” diye yazdı. Frank Stallone annesini “dikkat çeken ve korkusuz bir kadın” olarak nitelendirdi. Annesi hakkında “Ondan hoşlanmamak zordu, her zaman gösterişli bir kadındı” diye yazdı.

SON ANA KADAR ZİHNİ BERRAKTI
Frank Stallone annesinin hayatta asla maske takmadığını ve gerçek bir devrimci olduğunu yazdı. Annesiyle sohbet etmenin bir tarih dersi gibi olduğunu da belirtti. Ölünceye kadar da annesinin zihninin son derece berrak olduğunu ekledi.

ÜZÜNTÜSÜNÜ DİLE GETİRDİ
Frank Stallone paylaşımında “Bir daha asla annemi çağıramayacağım, o bana, evlenmediğim için bağıramayacak” satırlarını da yazdı.

İKİ KEZ EVLENDİ
Jackie Stallone, ilk evliliğini Sylvester Stallone’nin babası olan Frank Stallone ile 1945 yılında yaptı. Bu evlilik 1957 yılında sona erdi.

İKİNCİ EŞİYLE 1998’DE EVLENDİ
Daha sonra 1998 yılında Stephen Marcus Levine ile evlendi. Ve ölümüne kadar da onun eşi olarak kaldı.

DÖRT ÇOCUK ANNESİ
Ünlü bir astrolog olan Jackie Stallone’nin Sylvester Stallone dışında Tommy ve Frank adında iki oğlu ve Toni Ann adında bir de kızı bulunuyordu.

KRALİÇE GİBİ
Jackie Stallone’nin ölümünü doğrulayan oğlu Frank, kardeşi Sylvester’ın annelerine her zaman “kraliçeymiş gibi” davrandığını belirtti.

RENKLİ KİŞİLİK
Renkli bir kişiliğe sahip olan Jackie tallone, astrolog, dansçı ve televizyon sunucusu olarak tanınıyordu.

SIK SIK ESTETİK OPERASYON GEÇİRİRDİ
Sık sık estetik operasyonlar geçirmesiyle de tanınan Jackie Stallone, sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.